vicoustic flexi sünger

Vicoustic flexi sünger, akustik özellikteki süngerler sınıfına girmektedir. Yüzeyi küçük kareler halindedir. Piyasada kare sünger olarakta bilinmektedir. Poliüretan adı verilen maddeden imal edilmektedir. Diğer akusik süngerlerde olduğu gibi vicoustic flexi süngerinde gözenekleri açıktır.

Flexi süngerin üretimi 50 x 50 cm boyutlarında ve 26 dansite yoğunluğunda elde edilmektedir. Kalınlığı 50 mm dir. Ses geçişleri engellenmek isteniyorsa flexi sünger tek başına bir yalıtım sağlayamaz. Ses kesici malzemeler ile birlikte uygulanması gerekmektedir.

Akustik ses sorunlarının çözümlenmesi amacıyla uygulanmaktadır. Mükemmel bir performans sergileyerek ses problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Stüdyo, ses kayıt odası gibi ve benzeri mekanlarda akustiği kontrol altına alınabilmesi için uygulanmaktadır. Yankı, eko ve uğultu gibi sorunlarıda önlemektedir.

Vicoustic flexi süngerde solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Hafif ve esnek bir malzemedir ve bu sayede basit bir şekilde yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Nemden etkilenmez ve küflenmez bir yapısı vardır. Ses sorunlarının çözümlenmesinde üstün bir performans sergilemektedir. Kalitesi yüksek bir malzemedir.

KULLANIM ALANLARI

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, prova odası, konser salonları, disco - bar, enstrüman - çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır.

ÖZELLİKLER

  • Akustik performansı yüksektir.
  • 50 x 50 cm boyutlarındadır.
  • 50 cm kalınlığındadır.
  • Yoğunluk 26 dansite dir.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.